Top

HAKKIMIZDA

about

Fatsa’da ticari faaliyet gösteren Karamustafa Ltd. Şti. ve Kayışoğlu Ltd. Şti. Ortaklığında ocak ayında hizmete açılan Fatsa City AVM, Fatsa şehir merkezinde yer alıyor. Karadeniz Sahil Otoyolu’nda bulunan, doğa ve eşsiz bir deniz manzarasına sahip olan AVM’miz bölge halkı tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı. Fatsa City AVM; Ordu, Fatsa, Ünye olmak üzere çevre il ve ilçelere hitap eden ilk AVM olma özelliğiyle de önemli bir konuma sahiptir. İki katlı kapalı otopark, dört çarşı ve bir food court katından oluşan Fatsa City AVM büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, aydınlatma açısından gün ışığına olanak tanıyan atriumu ve mağaza karması ile Ordu Fatsa’da alışveriş alışkanlıklarını değiştiren modern AVM olma özelliği gösteriyor. Fatsa City Alışveriş Merkezi ve eşsiz deniz manzaralı City Teras’ı ile bulunduğu bölgenin ve Fatsa’nın yeni prestij noktası olmasıylada dikkat çekiyor.

Bölgenin yeni, ilk ve en büyük alışveriş merkezi Fatsa City AVM, alışveriş yanında 500 m2 oyun merkezi ile eğlenceninde Fatsa’daki yeni adresi oldu. Bölge halkının ihtiyacı olan her şey AVM’mizde mevcuttur. AVM’mizdeki markaların birçoğu ilk kez Ordu ve Fatsalılarla buluştu. Daha önce bölgede olmayan Migros, Tekzen, Flo, Teknosa gibi markalar Fatsa City’de ziyaretçilerimize hizmet veriyor. Daha önce bazı ürünlerin temininde ihtiyaç sahipleri Samsun, Ordu gibi Fatsa dışına gitmek mecburiyetinde kalıyorlar ve masraf ediyorlardı. Bunlarıda düşündüğümüzde Fatsa Cıty AVM’nin gerçekten ekonomik olarak bölgemize büyük faydalar sağladığı görülmektedir.

Fatsa City AVM, 10 bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Şuan yüzde 95 doluluk oranı ile hizmet vermekle beraber, gelecek olan sürpriz 2 marka ile yüzde 100 doluluk oranına ulaştığımızda AVM’mizde kiosk’larla birlikte 45 mağaza ile ziyaretçilerimize hizmet vereceğiz.

AVM ve mağaza konseptleri bölgenin yaşam tarzlarına, ihtiyaç ve beklentilerine göre oluşturuldu. Marka karması bölgede ihtiyaç duyulan fakat olmayan ulusal ve kurumsal firmalarla oluşturuldu. AVM’mizdeki mevcut markaların çoğu Migros, Tekzen yapı market, Flo, Teknosa, Sabri Özel, Adil Işık, Collezione, Soobe, Kahve Diyarı başta olmak üzere ilk kez Fatsa City AVM’de hizmet vermeye başladı.